Co nikdy nedělat ve vztahu?

11. března 2011 v 21:24 | Martina |  KLUCI
Co nikdy nedělat ve vztahu?
Důležitý první bod, to je vlastně základ vztahu - UPŘÍMNOST. Čti dál...


Pokud ve vztahu nebudeš upřímná, nečekej že dlouho vydrží. Kluci obzvláště nesnáší, když se holka chová jako svatoušek, dělá že se jí všechno líbí, předstírá že je spokojená, buduje v sobě zlost a pak jí na přítele vybalí... Přítel bude poté úplně mimo a řekne si že jsi akorát hysterická.

Další věc: nedorozumívejte se pouze přes počítač, přítel může zrovna hrát svou oblíbenou hru a nemusí pohotově odpovídat, za čímž vidíš spoustu špatných věcí. Také když se budete domlouvat na schůzce, tak mu spíše zavolej, aby se nemohl dlouho vykecávat proč zrovna nemůže, pomocí toho zjistíš , jak moc je k tobě upřímný.

Určitě mu také nepiš zamilované texty s oslovením broučku, atd. Pokud si o tohle oslovení výslovně nežádá, nesnaž se to změnit. Pro kluky to není moc příjemné, je jim to spíše trapné.

Místo, kde se sejdete musí být různorodé. Nechoďte jenom do kina, choďte i do kavárny, do parku do ZOO, někam kde vám to bude oběma vyhovovat, abyste se poznali za jakékoli situace.

Rozhodně ho nenech, aby tě zbytečně dráždil. Když chce jít na film, který ti nevyhovuje, slušně mu řekni, jestli bys něco nemohla vybrat ty, na čem se shodnete. Pokud si bude stát za svým, že chce na jeho "vyvolený" film, řekni mu, že byste se měli střídat, a že pokud ti občas nevyhoví, tak tím spíš nikam nepůjdeš. Nepochopí-li to, je to ignorant.

Pokud ti přijde, že si s tebou zahrává (baví se s tebou jednou za čas, zve tě domů jen proto, aby se s tebou vyspal), vykašli se na něj. Jasně, šanci mu dej, řekni co ti vadí, ale pokud se nepolepší, skonči to dřív, než tě to začne maximálně užírat a zblázníš se vzteky. ;)

Kontroluj čas, jak dlouho jste se neviděli, protože čím míň se o sebe budete zajímat, tím víc bude odpadat vaše zamilovanost a jeden druhému nebude schopen říct, že už to není jako na začátku.

Nevyčítej mu, že hraje počítačové hry, že jen lenoší doma a radši ho někam mile pozvi, ať pozná, že dokážeš být i ve vztahu fajn kamarád do nepohody.

Když na něm poznáš, že něco není v pořádku, a když se zeptáš co se stalo, ale nebude ti chtít odpovědět, nedráždi ho. Nechce o tom mluvit a musí si problémy vyřešit. Rozhodně mu nedělej scénu, že se to určitě týká nějaké jeho druhé holky, atd.

Tyhle rady jsem složila postupem času sledování vztahu příbuzných. Jsou moc důležité, vážně. Pokud momentálně s nikým nechodíš nebo jsi ještě s nikým nechodila, možná si říkáš, že to co píšu je blbost. Ale poté poznáš, jak je UPŘÍMNOST na vztahu důležitá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luisa Rayn | E-mail | Web | 12. března 2011 v 16:16 | Reagovat

"Nepochopí-li to, je to ignorant."
To je dokonalá věta :) Máš tu pěkné články

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama