S ním si nic nezačínej... ;)

12. března 2011 v 10:59 | Martina |  KLUCI
Každá dívka se někdy zamiluje do kluka, který nepředstavuje ideál. Jenže když jsme zaslepené láskou, chyby nevidíme. Jakých kluků se tedy vyvarovat, si přečti zde... ↓

Rozhodně pokud kluk vůbec NESPORTUJE, to je dost škoda. Je líný, sedí jen u počítače a nebudeš ho moct zvát na výlety, kde si užijete nejvíce srandy ani na sportovní akci... Uvaž to..

Pak se mi také vůbec nelíbí když je kluk ROZMAZLENÝ.. Neváží si věcí?? To se nedělá... Musí být po jeho? Neměj ho ráda jenom kvůli tomu, že je hezký. Nebyl by za tebe schopen zaplatit ani kourunku navíc.

Kluk který HÍŘÍ SEBĚVĚDOMÍM není už vůbec ideál. Neustále musí být u zrcadla, geluje si vlasy a je schopen se tě zeptat na jakou barvu si má obarvit vlasy? Zapomeň na něj, s ním by byly akorát problémy. ;)

NEUMÍ PRAVOPIS, KOUŘÍ, "CHLASTÁ". Tak tohle mě vždycky dostane - 14ti letý kluk a myslí jak je "cool" když se takto chová. Opak je pravdou a zničí si co nevidět játra, plíce... A navíc asi nebude moc chytrý když střílí jednu chybu za druhou..

Jaký je tvůj antiideál? Nebo naopak jací kluci se ti líbí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou barvu vlasů máš? Nebo chceš mít?

Blonďatou 32.3% (31)
Hnědou 44.8% (43)
Zrzavou 6.3% (6)
Černou 5.2% (5)
Červenou 5.2% (5)
Jiné barvy 6.3% (6)

Komentáře

1 //gLaM*PriNcesS// | Web | 12. března 2011 v 11:04 | Reagovat

skvělý blog... :-D

2 Jajullka | Web | 12. března 2011 v 12:20 | Reagovat

No klidně jestli chceš :-) na meil nebo kde? :-)

3 bellS | Web | 15. března 2011 v 23:13 | Reagovat

Ha. ;D Takžé. Můj poslední.. přítel (16) byl úžasný. Nikdy jsem nepoznala větší osobnost. Je ke mě upřímný, milý, hodný.. má VŠECHNO, co si každá holka může přát. K tomu všemu je nádherný. Blond.. modré oči.. ta postava, ty rty,  bílé rovné zuby jako ty z reklam. ;D Nebylo těžké se do něj zamilovat. Navíc byl a je ke mě vždy otevřený, takže mi řekl a říká cokoliv.

Skoncoval s jediným sportem, co dělal. Basket. Kouří.. (nesnáším to), ale když byl se mnou, nikdy nekouřil. Chlast.. jeho velký přítel. Do toho mě taky netahal. Ha a někdy.. občas, hulí. Jen občas viď.

Po tom, co to s náma bylo jako na kolotoči - přátele, pár, přátelé, pár, skončili jsme u přátelství. Je to jeden z nejdůležitějších lidí v mém životě. :)
Tím chci říct.. když kluk chlastá a kouří, neznamená to, že je to někdo hrozný. Nikdy předtím mě nenapadlo, že si s někým takovým něco začnu.. ale ono šlo o tu povahu. Růžičky od něj, jeho starost, platil cokoliv, doprovázel mě domů bez dotázání.. na jeho polibky zapomenout nejde.

Proto nesuďte podle toho, jestli někdo kouří, nebo ne, i když to nesnášíte. :) (Pardon za tak dlouhý komentář. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama